Her cilt
kendine özgü ve özel bir bakımı
hakeder !...

Zahika, bu düşünceye inanarak yine bu alanda danışanlarına her gün yeni ve en önemlisi en doğal çözüm önerilerini geliştirerek sunmaya devam ediyor. Zahika ; Cilt yaşlanması ve yorgunluğunun tüm belirtilerini ortadan kaldırmak için en yeni doğal cilt tedavisi alternatiflerini kullanıcılarına sunar.

Tüm ürünlerini Dünyanın yenilebilir özellikteki en iyi kişisel bakım markası felsefesine uygun olarak üreten Zahika , aynı zamanda kullanılan organik bitkisel içeriklerin tüketiciye ulaşana kadar yapısının değişmemesine önem veriyor ve üretimden başlayarak son tüketiciye ulaşana kadar bu süreci takip ediyor. Zahika geleneksel cilt bakımını canlandırarak, kullanıcılarına ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda bir uzmanın rehberliğinde, kişiye özel bir formülasyonla eşsiz hizmet veriyor. Zahika eşsiz bir parlaklık için, hücresel enerjinin etkinliğini ve duru bir cilt görünümünü sağlayan cilt netliğini artıran güzelliğin, cildin düzgün beslenmesi anlamına geldiğini savunan her tür ihtiyacın anında karşılandığı yeni nesil yenilebilir doğal içerikli güzellik bakımını kullanıcılarına sunuyor. Pek çok zararlı etkene maruz kaldığımız günümüzde bu muhteşem ve %100 bitkisel Zahika ürünlerini kullanarak cildinizi şımartın.

ETKİNLİK; Etkinliğimizi artırmak için Ürün içeriklerimizi bitki özleri ve yağlarla sentezleyip klinik testlerle sistematik olarak geliştiriyoruz. Maksimum verimlilik için doğal bileşenlerimizi geliştirip cilt güzelliğiniz için en doğru içeriklerle ve dozajda birleştiriyoruz.

TOLERANS; Ürünlerimizde herhangi bir paraben, koruyucu , renklendirici , alerjen, fitalat veya esansiyel yağ kullanmıyoruz. Formüllerimizi, en hassas ciltlere bile hitab edebilmek için parfümsüz ve yenilebilir doğal içerikler kullanarak oluşturuyoruz.

DOĞALLIK; Serumlarımızın tamamı % 100 doğal içeriklerden (bitkiler, ekstraktlar) oluşmaktadır. Bunların %45’i Ecocert sertifikalı organik bileşenlerdir. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemektedir ve %100 vegandır.

İDEAL CİLT BAKIMI NASIL OLMALI
En etkili cilt bakımı rutininize karar verirken hangi ürünlerin bir arada ve hangi sırayla kullanılması gerektiğini bilmek oldukça önemlidir. Profesyonel ve derinlemesine bir cilt bakımı için cilt bakım ürünlerini doğru sıra ile uygulamak çok önemlidir. Bu teknikler ile hem cilt bakım ürünlerinden alacağınız verim artar hem de daha etkili bir cilt bakımı yapabilirsiniz. Yüzünüzü su ile yıkamanız cildinizin temizlenmesi için yeterli değildir. Bunun için cilt tipine göre cildinizin ihtiyacı olan Zahika Gül sabunu veya gençlik maskesini kullanarak cildinizi temizlemenizi öneriyoruz . Bu şekilde ciltteki kir, yağ ve makyaj kalıntılarından cildi temizleyip bakım öncesine hazırlamış ve kullanacağınız cilt bakımı ürünlerinden en yüksek verimi almak için cildi hazırlamış olursunuz.
CANLANDIR
Zahika gül suyu ile yüz, boyun, göz ve dudak makyajınızı çıkarttıktan sonra cildiniz tazeliğe, yumuşaklığa ve pürüzsüz bir aydınlığa kavuşur. Bu işlemin en büyük amacı cilde uygulayacağımız besleyici ve onarıcı bakım öncesi cildi hazır hale getirmek ve cildin nefes almasını sağlamaktır. Böylece cildiniz daha pürüzsüz görünür ve uzun salınımlı cilt bakımına cilt hazırlanmış olur. Ayrıca tam gül suyu ile sebum üretimi dengelenir, anında ve uzun süreli doğal cilt güzelliği için gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Zahika tam gül suyu kullanımı, özellikle kuru ciltler için anında ve uzun süreli rahatlık sağlar. Canlandırıcı bakım ile epidermis altındaki farklı cilt katmanlarının derinlemesine nemlendirip onarılması için cildin su tutma gücünü artırır.
YENİLEYİN
Gençlik serumu Gül özü içeren hücre yenileyici onarıcı sıkılaştırıcı etki ile bilinen saf ve üstün kalitede gül öz yağını ihtiva eder. Daha sıkı bir cilt için yoğun ve derinlemesine bir yenilenme sağlayan, yaşlanma karşıtı bir aktif bileşik deposudur. içerdiği Omega 3, 6, 9 esansiyel yağ asitleri ile cilde yumuşaklık verir, sıkılaştırır, yeniler ve ışıltı kazandırır.
Yoğun bakım uygulaması cilt esnekliğini artırır kırışıklıkların boyutu ile derinlik görünümünü azaltır, dokular yenilenir ve deri altındaki bağ dokusu kuvvetlenerek ciltte gençleşmeyi başlatır. Cildin iyileşmesini hızlandıran bağ dokusu ile hücre yenilenmesini ve sentezini artıran özel yağlar ve bitki özleri içerir. Cildin sağlıklı şekilde parlamasını sağlayan derideki doğal pigmentasyonu etkinleştiren Gençlik serumu ile büyüleyici güzelliği yakalayın.
Besleyici ve Yenileyici Bakım; Cildi Nemlendirir, Yaşlanma Etkilerini Azaltır, Ciltteki Su Kaybını Önler, Sivilce Oluşumunu Önler, Sebum üretimini dengeler, Leke Oluşumunu Önler, Siyah Noktaları Giderir, Kırışıklık Oluşumunu Önler, Uzun süreli sıkılık sağlar, Ölü Hücreleri Yeniler, Vitamin ve minerallerle cildi besler, Bağ dokusunu kuvvetlendirir.