Kırışıklık Karşıtı Güzellik Serumu

₺198,00

'' Ciltte Gülün Büyülü Bakımı ''

'' Yenilebilir içeriklerden oluşan özelliği ile Türkiye'de TEK ''

Büyüleyici Güzelliğe ulaşmak için Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı, Ölmez otundan elde ettiğimiz besleyici gençlik yağı ve limon çiçeği yağlarını içeren Zahika Güzellik Serumu, olağanüstü güzellikte bir kokuya ve özel bir kaliteye sahiptir. 

Adet

'' Ciltte Gülün Büyülü Bakımı ''

'' Yenilebilir içeriklerden oluşan özelliği ile Türkiye'de TEK ''

Büyüleyici Güzelliğe ulaşmak için Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı, Ölmez otundan elde ettiğimiz besleyici gençlik yağı ve limon çiçeği yağlarını içeren Zahika Güzellik Serumu, olağanüstü güzellikte bir kokuya ve özel bir kaliteye sahiptir. Narin bir el işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, Akdenizin yaylalarından topladığımız ölmez otu ve ege bölgesinde elde ettiğimiz limon çiçekleri doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı, ölmez otu yağı ve limon çiçeği yağını, Üzüm çekirdeği yağı, Aynısafa yağı, Nar çekirdeği yağı, Kenevir yağı, Kuşburnu yağı,Kayısı çekirdeği yağı, Susam yağı, Yasemin yağı, collagen,  jojoba ve zeytin yağı ile harmanlayarak cildiniz için üstün özellikteki Zahika Güzellik serumunu oluşturmaktadır. Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cildi yaşlanma etkilerine karşı korur, hücre yenilenmesini destekler, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Göz çevresinde oluşan kırışıklık, torbalar ve koyu halkaları gidermede yardımcı olur. Güçlü antioksidan özellikleriyle cildinizde çevresel etkenlere ve strese karşı koruyucu bir kalkan oluşturur ayrıca cildinizin doğal sebum dengesini sağlamasına yardımcı olur.

Faydaları;

• Dengeleyici; insan sebumuyla uyumlu bileşenleriyle istenmeyen parlamaları önler, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazandırır.
• Hücre yenileyici; cildinizin ihtiyaç duyduğu esansiyel yağları ve vitaminleri geri kazandırarak yüzdeki, göz çevresindeki kırışıklık, sıkılaşma, nem dengesi gibi problemlere , gözaltı torbaları , koyu halkalar ve  yaşlılık karşıtı problemleri gidermede cildi besleyerek koruma sağlar.
• Cilt Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek yüz ve göz çevresinin elastikiyetinin artmasına, cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
• Güçlü bir antioksidan; cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturarak gün boyu canlı ve parlak olmasını sağlar
• Su kaybını önler; göz çevresi ve yüzünüzün  su kaybetmesini önleyen koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini uzun süre korumaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli;

Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından cilt dengelenmesini hızlandırmak için Zahika Gül Suyu uygulayın. Uygulama işleminiz bittikten sonra Zahika Güzellik Serumunu parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile göz çevresi, alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayın. Sabah, akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz. Harici kullanım içindir. % 100 doğal ve yenilebilir içeriklerden oluşmaktadır.

İçindekiler ;

Gü yağı ( %1 ), Limon çiçeği yağı, Ölmez otu yağı( %10 ), Collagen ( %3 ), Peptit Complex, Üzüm çekirdeği yağı, Aloe Vera yağı, Jojoba yağı, kayısı çekirdeği yağı, Nar çekirdeği yağı, kuşburnu yağı, lavanta yağı, Buğday yağı, Pirinç kepeği yağı, Kenevir yağı, Avokado yağı, Kantaron yağı, İncir çekirdeği yağı,  Zeytinyağı.

SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir