Leke Sabunu

₺44,00
İçerisindeki yağlarla birlikte Cildinizi nemlendirir, keçi sütünün arındırıcı etkisiyle cilde ipeksi bir dokunuş ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Özenle formüle edilmiş 
Zahika Leke Sabunu, içeriğindeki gül suyu, prinç kepeği yağı, C vitamini etkisi ile cildinize yumuşak bir peeling sunmaktadır. 
Adet

Zahika Leke Sabunu;
Zahika Leke sabunu içeriğindeki gül suyu, Prinç kepeği yağı,ile diğer yağların mükemmel bir kokusuna ve gül suyundan gelen güçlü bir sinerjisiye sahiptir. 
İçerisindeki yağlarla birlikte Cildinizi nemlendirir, keçi sütünün arındırıcı etkisiyle cilde ipeksi bir dokunuş ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Özenle formüle edilmiş 
Zahika Leke Sabunu, içeriğindeki gül suyu, prinç kepeği yağı, C vitamini etkisi ile cildinize yumuşak bir peeling sunmaktadır. 
Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürünümüzün içeriğinde, hayvansal yağ ve paraben bulunmamaktadır. 
Zahika Leke Sabunu cildinizi ve kendinizi şımartabileceğiniz harika bir üründür.
Faydaları;
• Arındırıcı; cildinizi, yaşam alanlarımızda bulunan kirlerden ve lekelerden hassas bir şekilde derinlemesine temizler ve arındırır.
• Sıkılaştırıcı; cildinizin hücre yenilenmesini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildinizin sıkılaşmasına renk düzensizliğinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur.
• Nemlendirici; doğal gül suyu ile beraber sunulan formülasyonu ve yoğun kefir + hibiskus ile cildinizi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını, parlak ve canlı görünmesini sağlar.
• Doğal peeling; içerisindeki gerçek ve narin gül suyu, pirinç köpeği yağı,kil ile cildinize yumuşak bir peeling uygulayarak ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur.
- Zahika Leke Sabunu kullanarak kendinizi kimyasallardan da korumuş olursunuz.
Kullanım Şekli;
Zahika Leke Sabununu ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. 
Bir miktar su yardımıyla elde edilen yumuşak köpük cilde uygulanır ve kısa bir süre bekletilir. Sonrasında soğuk su ile iyice durulanır. Ardından Zahika Gül Suyu ile cildi canlandırabilirsiniz.

Zahika Leke Sabununu banyo sırasında kullanmak isterseniz, ılık su ile birlikte tüm vücudunuza uygulayın bir süre bekledikten sonra 
ılık su ile iyice durulayın. Zahika Leke Sabunu uygulamasının ardından Zahika Gül Suyu kullanılması arınan gözeneklerin temizlenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur.
İçindekiler : Prinç Kepeği Yağı, Prinç kepeği, C vitamini, Hodan yağı, Aynısafa yağı, Keçi sütü, Acetyl Hexapeptide-8, Zeytinyağı

.

SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir