Krem Deodorant

₺88,00

Zahika %100 Doğal Krem Deodorant Cildinizde yağlı bir his bırakmayan özelliği ile terleme kaynaklı oluşan olumsuz etkilere karşı korur, kötü koku oluşumunun önüne geçer, cilde sağlıklı ve temiz bir görünüm kazandırır. 

Adet

Zahika Krem Deodorant
Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı ve yasemin yağı içeren Zahika Krem Deodorant, olağanüstü güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerle yasemin yağından gelen eşsiz bir sinerjiye sahiptir. Narin bir el işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı,Yasemin yağı,  jojoba, kakao, zeytinyağı ve çinko ile birleşerek koltuk altı için üstün özellikteki zahika Krem Deodorant'ı oluşturmaktadır. Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu krem terleme kaynaklı olumsuz etkilere karşı korur, kötü koku oluşumunun önüne geçer, cilde sağlıklı ve temiz bir görünüm kazandırır. Antioksidan özellikleriyle cildinizde çevresel etkenlere ve terlemeye karşı koyucu bir kalkan oluşturur ayrıca cildinizin doğal sebum dengesini sağlamasınada yardımcı olur.
Faydaları;
• Sebum dengeleyici; insan sebumuyla uyumlu bileşenleriyle koltuk altında istenmeyen kokuları önler, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazandırır. 
• Hücre yenileyici; %100 doğal özelliği ile cildinizin ihtiyaç duyduğu esansiyel yağları ve vitaminleri geri kazandırarak oluşabilecek kötü koku, kararma ve bakterilere karşı koruma sağlar. 
• Sıkılaştırıcı; içerdiği yağlarla cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildimizin sıkılaşmasına yardımcı olur. 
• Güçlü bir antioksidan; cildinizi terlemenin zararlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturarak elbiselerinizde oluşabilecek kötü görüntüye karşı korur.
• Kokuyu önler; cildinizin, su kaybetmesini önleyen koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini korumaya bakteri oluşumu ve renk değişikliklerine karşı korur.
Kullanım Şekli;
Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından cilt dengelenmesini hızlandırmak için Zahika Gül Suyu uygulayın. Uygulama işleminiz bittikten sonra Zahika Krem Deodorant'ı parmak uçlarınıza alın, hafif ve hassas hareketler ile koltuk altına masaj yaparak uygulayın. Sabah, akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir