Kaş Kirpik Serumu

₺94,00

Zahika Eyelash Eyebrow Serum 
Kirpikleri besler dolgun görünmesine ve uzamasına yardımcı olur ...
Soğuk sıkım teknolojisi ile elde edilen doğal bitki yağları yağ asitleri, vitamin ve mineral bakımından zengin içerikleri sayesinde kaş ve kirpiklerin köklerinin beslenmesine yardım ederler

Adet

Zahika Eyelash Eyebrow Serum 
Kirpikleri besler dolgun görünmesine ve uzamasına yardımcı olur ...
Soğuk sıkım teknolojisi ile elde edilen doğal bitki yağları yağ asitleri, vitamin ve mineral bakımından zengin içerikleri sayesinde kaş ve kirpiklerin köklerinin beslenmesine yardım ederler. Eyelash Eyebrow Serum içeriğindeki doğal yağlar sayesinde köklerden gelen kuvvet ile kirpiklerin sağlıklı uzamasına ve dolgunlaşmasına fırsat sağlar.
Hint yağının yüksek nem tutma kapasitesi sayesinde kaş ve kirpikler nemlenir ve daha gür gözükmesini destek sağlanır. Susam yağının içerdiği B vitaminleri ile omega yağ asitleri kaş ve kirpiklerin beslenmesine ve canlanmasına destek olur. Seyrekleşen kaş ve kirpiklerin toparlanmasına yardım eder.
Güçlü bir antioksidan olan E vitamini yönünden zengin olan badem yağı, kayısı çekirdeği ve susam yağları kaş ve kirpikleri makyaj, çevresel şartlar vb durumların olumsuz etkilerine karşı koruyarak dökülmesini engellemeye yardım eder.
Argan yağı sayesinde hızlı emilen serum kaş ve kirpiklerinizi nemlenerek yumuşamasına ve kolay şekil almasına yardım eder. Bitki yağlarından gelen ve yanısıra formüle ilave edilmiş doğal E vitamini sayesinde kılların doğal yapısı korunur. Kırılmadan rahat şekil alması sağlanır.

Faydaları;

•    Besleyici ; Kirpikleri besler dolgun görünmesine ve uzamasına yardımcı olur
•    Hücre yenileyici; Kaş ve kirpiklerimizin ihtiyaç duyduğu esansiyel yağları ve vitaminleri geri kazandırarak dökülmeye karşı kökleri yenileyerek koruma sağlar. 
•    Sıkılaştırıcı ; Argan yağı sayesinde hızlı emilen serum kaş ve kirpiklerinizi nemlenerek yumuşamasına ve kolay şekil almasına ve köklerin sıkılaşmasına yardım eder
•    Güçlendirir ; Güçlü bir antioksidan olan E vitamini yönünden zengin yağlarla kaş ve kirpikleri makyaj, çevresel şartlar vb durumların olumsuz etkilerine karşı koruyarak dökülmesini engellemeye yardım eder.
•    Su kaybını önler; yüksek nem tutma kapasitesi sayesinde kaş ve kirpikler nemlenir ve daha gür gözükmesini destek sağlanır


Kullanım Şekli;

Kirpiklerin Ve Kaşların Gürleşmesi İçin Eyelash Eyebrow Serum Nasıl Kullanılır?
Eyelash Eyebrow Serum ile kirpiklerinizi gür, uzun ve güçlü hale getirebilirsiniz. Bu uygulamayı gece uyumadan önce yapmanız iyi olacaktır.

- Parmak uçlarınıza birkaç damla Eyelash Eyebrow Serum alın ve kirpiklerinize, kaşlarınıza uygulayın.
- 1 gece bekletin
- Ertesi sabah ılık suyla durulayın.

Bunu isteğiniz sonuçlar elde edene kadar günlük düzenli olarak uygulayın. Ancak hemen sonuç göstermesini beklemeyin, sabırlı olun. Fark edilebilir sonuçlar görmek için 6-8 hafta kadar bunu uygulayın. İstediğiniz sonucu elde ettikten sonra bile kirpikleriniz sağlığı için bu yağı kullanmaya devam edebilirsiniz.Harici kullanım içindir.

İçindekiler : Gül yağı, Ölmez otu yağı, Collagen, Argan yağı, Badem yağı, Susam yağı, Keten tohumu yağı, Jojoba yağı, Hint yağı, Buğday yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Zeytinyağı

Sertifikalarımız : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir