Dudak Dolgunlaştırıcı

₺79,00

Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı, Biber yağı, Avokado yağı, Shea Butter, zeytinyağı,Tarçın yağı gibi yağlarla  birleşerek dudaklarınız için üstün özellikteki zahika Dudak Serumu'nu oluşturmaktadır

Adet

Zahika Dudak Serumu
Zahika Dudak Dolgunlaştırıcı Serum, olağanüstü güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve doğal yağlardan gelen farklı sinerjiye sahiptir. Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı, Biber yağı, Avokado yağı, Shea Butter, zeytinyağı,Tarçın yağı gibi yağlarla  birleşerek dudaklarınız için üstün özellikteki zahika Dudak Serumu'nu oluşturmaktadır. Dudaklarınızda yağlı bir his bırakmayan bu karışım, dudakları çatlak ve soyulma gibi etkilere karşı korur, hücre yenilenmesini destekler, dudaklara sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Antioksidan özellikleriyle dudaklarınızı çevresel etkenlere ve yıpranmaya karşı koyucu bir kalkan oluşturur. Ayrıca dudakların doğal sebum dengesini sağlamasına  yardımcı olur.
Faydaları;
• Sebum dengeleyici; insan sebumu ile uyumlu bileşenleriyle istenmeyen parlamaları önler, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazandırır. 
• Hücre yenileyici; dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu esansiyel yağları ve vitaminleri geri kazandırarak çatlak oluşumunu önler.
• Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek dudak elastikiyetinin artmasına ve dudakların dolgunlaşmasına yardımcı olur. 
• Güçlü bir antioksidan; dudaklarınızı güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur. 
• Su kaybını önler; dudaklarınızın su kaybetmesini önleyen koruyucu bir tabaka oluşturarak nem dengesini uzun süre korumaya yardımcı olur.
Kullanım Şekli;
Günde 3 kere temiz dudaklara 1-2 dakika masaj yapılarak uygulanır. İhtiyaç duyulması halinde daha fazla kullanılabilir. Harici kullanım içindir

İçindekiler : Gül yağı, Çörek otu yağı, Collagen, E vitamini, Tarçın yağı, Avokado yağı, Balmumu, Biber yağı, Anason yağı, Zencefil yağı, Shea Butter, Zeytinyağı

SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir