Leke Serumu

₺168,00

Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cildi lekelere karşı korur, hücre yenilenmesini destekler, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Antioksidan özellikleriyle cildinizde çevresel etkenlere ve strese karşı koyucu bir kalkan oluşturur ayrıca cildinizin doğal sebum dengesini sağlamasınada yardımcı olur.

Adet

Zahika Leke Serumu

Isparta gülleri, Ölmez otu ve Portakal çiçeğinden elde edilen %100 saflıktaki organik yağları içeren Zahika Leke Serumu , olağanüstü güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik yağların oluşturduğu sinerjiye sahiptir. Narin bir el işçiliği ile toplanan Damask gülleri, Ölmez otu ve Portakal çiçekleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı, Ölmez otu yağı, Portakal çiçeği yağı, diğer yağlarla birleşerek cildiniz için üstün özellikteki Zahika Leke serumunu oluşturmaktadır. Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cildi lekelere karşı korur, hücre yenilenmesini destekler, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Antioksidan özellikleriyle cildinizde çevresel etkenlere ve strese karşı koyucu bir kalkan oluşturur ayrıca cildinizin doğal sebum dengesini sağlamasınada yardımcı olur.

Faydaları;

•    Sebum dengeleyici; insan sebumuyla uyumlu bileşenleriyle istenmeyen parlamaları önler, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazandırır ve cildi aydınlatır.
•    Hücre yenileyici; cildinizin ihtiyaç duyduğu esansiyel yağları ve vitaminleri geri kazandırarak sivilce akne lekesi, güneş lekesi, yara izleri, siyah noktalar çiller ,yaşlılık karşıtı gibi lekelere karşı onarıcı etki ile koruma sağlar. 
•    Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildimizin sıkılaşmasına yardımcı olur. 
•    Güçlü bir antioksidan; cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturarak renk düzensizliği oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
•    Su kaybını önler; cildinizin, su kaybetmesini önleyen koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini uzun süre, korumaya yardımcı olur.


Kullanım Şekli;

Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından cilt dengelenmesini hızlandırmak için Zahika Gül Suyu uygulayın. Uygulama işleminiz bittikten sonra Zahika Leke Serumunu parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayın. Sabah, akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

İçindekiler : Paçuli yağı, Gül yağı, Ölmez otu yağı, Neroli yağı,  Collagen, Peptit Complex, Yasemin yağı, Buğday yağı, Prinç kepeği yağı, Kantaron yağı, Limon yağı, Portakal yağı, Aynısafa yağı, Susam yağı, Kenevir yağı, Zeytinyağı

Not : özel kesesinde gönderilmektedir .

SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir