Gençlik Serumu

₺172,00

Büyüleyici Güzelliğe ulaşmak için Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı, Ölmez otundan elde ettiğimiz besleyici gençlik yağı ve limon çiçeği yağlarını içeren Zahika Gençlik Serumu, olağanüstü güzellikte bir kokuya

Adet

Zahika Gençlik Serumu 

Büyüleyici Güzelliğe ulaşmak için Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı, Ölmez otundan elde ettiğimiz besleyici gençlik yağı ve limon çiçeği yağlarını içeren Zahika Gençlik Serumu, olağanüstü güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik yağların sinerjisine sahiptir. Narin bir el işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, Akdenizin yaylalarından topladığımız ölmez otu ve ege bölgesinde elde ettiğimiz limon çiçekleri doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı, ölmez otu yağı ve limon çiçeği yağını, Üzüm çekirdeği yağı, Aynısafa yağı, Nar çekirdeği yağı, Kenevir yağı, Kuşburnu yağı,Kayısı çekirdeği yağı, Susam yağı, Yasemin yağı,  jojoba ve zeytin yağı ile harmanlayarak cildiniz için üstün özellikteki Zahika Gençlik serumunu oluşturmaktadır. Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cildi yaşlanma etkilerine karşı korur, hücre yenilenmesini destekler, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Antioksidan özellikleriyle cildinizde çevresel etkenlere ve strese karşı koyucu bir kalkan oluşturur ayrıca cildinizin doğal sebum dengesini sağlamasınada yardımcı olur.

Faydaları;

•    Sebum dengeleyici; insan sebumuyla uyumlu bileşenleriyle istenmeyen parlamaları önler, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazandırır.
•    Hücre yenileyici; cildinizin ihtiyaç duyduğu esansiyel yağları ve vitaminleri geri kazandırarak kırışıklık, sıkılaşma, nem dengesi gibi problemlerine ve  yaşlılık karşıtı problemleri gidermede koruma sağlar.
•    Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildimizin sıkılaşmasına yardımcı olur.
•    Güçlü bir antioksidan; cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur.
•    Su kaybını önler; cildinizin, su kaybetmesini önleyen koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini uzun süre, korumaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli;

Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından cilt dengelenmesini hızlandırmak için Zahika Gül Suyu uygulayın. Uygulama işleminiz bittikten sonra Zahika Gençlik Serumunu parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayın. Sabah, akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

İçindekiler ;

Gü yağı , Limon çiçeği yağı, Peptit Complex, Collagen, Ölmez otu yağı , Üzüm çekirdeği yağı, Aloe Vera yağı, Jojoba yağı, kayısı çekirdeği yağı, Nar çekirdeği yağı, kuşburnu yağı, lavanta yağı, Buğday yağı, Pirinç kepeği yağı, Kenevir yağı, Avokado yağı, Zeytinyağı.

SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir