Lavanta Yağı

₺89,00

Fransa'nın Provence bölgesinde organik lavanta bahçelerinden narin el işçiliği ile toplanan en iyi Lavandura çiçeklerinin doğal kaynak suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir.

Adet

Zahika Lavanta Yağı;

Fransa'nın Provence bölgesinde organik lavanta bahçelerinden narin el işçiliği ile toplanan en iyi Lavandura çiçeklerinin doğal kaynak suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir.. Suyundan ayrıştırılarak elde edilen yüksek değerdeki saf lavanta yağı, cildiniz için üstün özellikteki Zahika Lavanta Yağını oluşturmaktadır. Cildinizde yağlı bir his bırakmayan ve eşsiz kokusu ile hem sizi hem cildinizi yatıştırır. Güçlü antioksidan etkileri ile cildinizi çevresel etkenlere ve strese karşı korur. Lavanta yağının sivilce oluşumuna karşı etkileri ile cildinize pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Ayrıca cildinizin doğal sebum dengesinin sağlanmasına da yardımcı olur.

Faydaları;

•    Sebum dengeleyici; insan sebumuyla uyumlu bileşenleriyle istenmeyen parlamaları önler, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazandırır.
•    Sivilce karşıtı; cildinizin, üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak sivilcelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
•    Yatıştırıcı ve sakinleştirici; cildinizi stres, yoğun iş temposu ve yorgunluk gibi etkenlere karşı dengeleyici özelliği ile yatıştırır.
•    Besleyici ve yumuşatıcı; içeriğindeki esansiyel yağ asitleri ile cildi besler, ipeksi bir doku ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
•    Su kaybını önler; cildinizin, su kaybetmesini önleyen koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini uzun süre korumaya yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli;

Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından cilt dengelenmesini hızlandırmak için Zahika Lavanta Suyunu uygulayın. Uygulama işleminiz bittikten sonra Zahika Yağını parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile alın, yanak, çene, dekolte ve boyun bölgelerinize masaj yaparak uygulayın. Sabah, akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

 SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir