Gül Serumu

₺145,00

Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı içeren Zahika Gül Yağı, olağanüstü güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir.

Adet

Zahika Gül Yağı
Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı içeren Zahika Gül Yağı, olağanüstü güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir. Narin bir el işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı, jojoba, kuşburnu, aynısefa, kayısı ve zeytin yağı ile birleşerek cildiniz için üstün özellikteki zahika Gül Yüz Yağı'nı oluşturmaktadır. Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cildi yaşlanma etkilerine karşı korur, hücre yenilenmesini destekler, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Antioksidan özellikleriyle cildinizde çevresel etkenlere ve strese karşı koyucu bir kalkan oluşturur ayrıca cildinizin doğal sebum dengesini sağlamasınada yardımcı olur.
Faydaları;
• Sebum dengeleyici; insan sebumuyla uyumlu bileşenleriyle istenmeyen parlamaları önler, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazandırır. 
• Hücre yenileyici; cildinizin ihtiyaç duyduğu esansiyel yağları ve vitaminleri geri kazandırarak yaşlılık karşıtı koruma sağlar. 
• Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildimizin sıkılaşmasına yardımcı olur. 
• Güçlü bir antioksidan; cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur. 
• Su kaybını önler; cildinizin, su kaybetmesini önleyen koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini uzun süre, korumaya yardımcı olur.
Kullanım Şekli;
Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından cilt dengelenmesini hızlandırmak için Zahika Gül Suyu uygulayın. Uygulama işleminiz bittikten sonra Zahika Gül Yüz Yağını parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayın. Sabah, akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

Not : özel kesesinde gönderilmektedir .

SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir