Tam Gül Suyu

₺82,00

Zahika Tam Gül Suyu ; Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki Zahika Gül Suyu eşsiz güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir. El işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir.

Adet

Zahika Tam Gül Suyu;
Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki Zahika Gül Suyu eşsiz güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir. El işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Elde edilen saf gül suyu, yağından ayrıştırılmadan üretilir. Zahika Gül Suyu cildinizi kirlerden ve makyajdan arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Cildi derinlemesine nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki vitaminler ve mineraller ile cildinizi besler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. 
Faydaları;
• Güçlü bir antioksidan; cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur. 
• Sıkılaştırıcı; cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasını ve cildinizin sıkılaşmasını sağlar 
• Vitaminler ve mineraller; cildinizin ihtiyaç duyduğu mineralleri ve vitaminleri geri kazandırarak yaşlılık karşıtı koruma sağlar. 
• Arındırıcı; cildinizi, yaşam alanlarımızda bulunan kirlerden ve günlük makyajınızdan doğal bir şekilde arındırır. 
• Derinlemesine nemlendirir; cildinizin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu suyu kazandırarak cildi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.
Kullanım Şekli;
Bir miktar Zahika Gül Suyu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah akşam olmak üzere, yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilirsini. Cildinizi arındırır, dengeler, besler, sıkılaştırır ve ferahlatır. Harici kullanım içindir.
İçindekiler: Rosa Damascena Flower Water
.
 SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir