Dermafirm Plus

₺150,00

Zahika çatlak ve Sarkma Karşıtı Dermafirm Plus Serum

Dünyanın en iyi deniz yosunlarından elde edilen özler ve yosun yağı, limon yağı, avokado yağı, kenevir yağı gibi yağlar kullanılarak elde edilen kendine has aroması %100 doğal yapısı sayesinde geleneksel yöntemler kullanılarak elde edilen

Adet

Zahika çatlak ve Sarkma Karşıtı Dermafirm Plus Serum

Dünyanın en iyi deniz yosunlarından elde edilen özler ve yosun yağı, limon yağı, avokado yağı, kenevir yağı gibi yağlar kullanılarak oluşturulan Zahika Dermafirm Plus kendine has aroması %100 doğal yapısıyla özel bir sinerjiye sahiptir . Geleneksel yöntemler kullanılarak elde ettiğimiz  diğer yağlarla birlikte harmanlanarak mükemmel Zahika vücut serumu oluşur. Ortaya çıkan saf ve doğal karışım hiç bir koruyucu ve kimyasal kullanılmadan dolum yapılır. Zahika Dermafirm Plus en iyi bakımı ve etkiyi cildinize sunar. Vücudunuzu yıpranmalara karşı koruyarak oluşan hasara karşı koruyucu ve onarıcı bakımı sunarak cildiniz için doğal kalkan oluşturur.

Faydaları;

•    Yenileyici ; cildin gerilip çatlak oluşumuna eğilim gösterdiği dönemlerde, ergenlik, hamilelik ve kilo değişimi sonrası oluşan çatlak çizgileri ve sarkmalar için kullanılır

•    Onarıcı ; cildinizin, üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak çatlak,selülit ve sarkma oluşumunu önlemeye ve onarmaya yardımcı olur. 
•    Yatıştırıcı ve sakinleştirici; cildinizi stres, yoğun iş temposu ve yorgunluk gibi etkenlere karşı dengeleyici özelliği ile yatıştırır. 
•    Derinlemesine nemlendirici; cildinizin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu suyu kazandırarak cildi uzun süre nemli tutar ve hasar oluşumunu önlemeye yardımcı olarak doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Kullanım Şekli;

Bir miktar Zahika Dermafirm Plus serumu avuç içinize koyarak boyun kollar göbek bel basen bacak bölgenize 15 dakika masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde bu uygulamayı 2 kere yapabilirsiniz. Zahika Dermafirm Plus ile cildinizi arındırır, dengeler, besler, çatlak sarkma oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve ferahlamasını sağlayabilirsiniz. Her uygulamadan önce duşta cildi kese ile temizlemeyi öneriyoruz .Harici kullanım içindir.

İçindekiler : Collagen, Deniz marulu, At kestanesi yağı, Yosun yağı, Avokado yağı, Aynısafa yağı, Biberiye yağı, Buğday yağı, Ceviz yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Kenevir yağı, Keten tohumu yağı, Kuşburnu yağı, Lavanta yağı, Limon yağı, Prinç kepeği yağı, Nar çekirdeği yağı, Üzüm çekirdeği yağı, Susam yağı, Zeytinyağı

Not : Özel ambalajında  gönderilmektedir .

SERTİFİKALARIMIZ : Helal Gıda Sertifikası, GMP Sertifikası , ISO 9001 Sertifikası, ISO 22001 Sertifikası

Şunlar da hoşunuza gidebilir