BİLGİLER

SSS

BLOG

İLETİŞİM

Zahika Doğal Ürünler

    100 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ Kargo  

    0537 505 81 53 WHATSAPP SİPARİŞ  

    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ  

Daha Fazla

ORGANİK ALOEVERA JEL

Ürün Kodu: OJ001

Stok Durumu: Var

Fiyat 69,50 ₺ORGANİK ALOEVERA JEL

Aloe Vera cilde hidrasyon sağlar aynı zamanda cildin nemini korumasına da yardımcı olur. Aloe Vera cildi besler, yeniler. Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri
temizlemeye yardımcı olur. İçerdiği çok sayıda besleyici element sayesinde yeni hücrelerin oluşumuna katkıda bulunur.
 
Saf aloe vera beyaz ve hassas tenlerde uygulama sonrası ciltte oluşturduğu aktivasyona bağlı olarak kızarma yapabilir ancak belli bir süre sonra cilt yatışır
ipeksi pürüzsüzle kavuşur!
 
Kullanım: Saç derisine veya cilde uygulayınız ve cilt tarfından tamamen emilmesini bekleyiniz. 
 
Sık kullanım için uygundur.
 
Saç: Aloe vera jeli şampuan uygulaması sonrası saç derisine tamamen emilinceye kadar masaj yaparak yediriniz. İhtiyaç halinde durulayınız. (isteğe bağlı olarak 2 yıkama arasında veya öncesinde de uygulanabilir).
 
Cilt: Cildinizde etkin nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunuz her bölgeye uygulanabilir. Yüz ve dekolte kullanımına uygundur.
 
Güneşlenme sonrası bakım için idealdir, tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.
 
Aktif İçerikler: Aloe Vera (%99).
 
Kullanım sıklığı: Sık kullanım için uygundur.

 

Öne Çıkan Aktif İçerikler.

 
Aloe Vera (%99)
Aloe Vera saç derisinin doğal pH değerini dengeler, besler, bakteri ve mantarı yok edercesine savaşır, kan dolaşımını düzenler, yeni hücrelerin oluşumunu hızlandırır, kısaca “yeniler”. Aynı zamanda kuru seboreye (kepek) karşı mücadele eder.
 
Aloe Vera jeli yüzyıllardır yanıklar, kesikler, dermopati, yaralar, yarıklar, saç dökülmeleri ve burkulmalar için kullanılmıştır.
-Aloe Vera cildi sulandırır fakat aynı zamanda cildin nemini korumasına da yardımcı olur.
-Aloe Vera cildi besler, yeniler ve yaşlanmayla savaşır.
-Aloe Vera gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizler. İçerdiği çok sayıda besleyici element sayesinde yeni hücrelerin oluşumuna
katkıda bulunur. Sonuç olarak da, çatlaklara, doğum izlerine, karaciğer lekelerine ve kızarıklara karşı mücadele eder.
 
Aloe Vera Nedir?
Aloe vera kuru, tropikal ülkelerde yetişen zambakgillere ait bir bitki türüdür. Bir yaprağı kestiğinizde uzun kıtlık dönemlerinde hayatta kalmasını sağlayan ve muazzam ölçüde tedavi edici zenginliği bulunan canlı bir öz bulursunuz.
 
Özellikleri nelerdir?
HARİCİ KULLANIM: Renksiz ve saydam jeli etkileyici bir dizi farklı moleküller içerir: polisakaridler, tanenler, steroitler, organik asitler, vitaminler, mineraller ve hatta proteinler. Üretici ülkelerde geleneksel olarak yanıklara, güneş yanığına, sıyrıklara, böcek ısırmalarına, kesiklere, dermopatilere, yaralara, yarıklara, saç dökülmelerine ve burkulmalara karşı kullanılır. Aloe Vera’nın yinelenen uygulamaları kaşıntıyı, yanıkları ve acıyı yatıştırır. İyileşmeyi hızlandırır ve anında bir serinleme etkisi yaratır.
Bilimsel araştırmalar Aloe Vera’nın yüksek oranda su içeriği sayesinde cilde su kattığını göstermiştir.
 
Aloe Vera cildi besler, yeniler ve yaşlanmayla savaşır: Aloe Vera sudan çok daha kolay bir şekilde cilde nüfuz eder. Vitamin ve amino asit bakımından zenginliğinin sonucu olarak dermisi ve hipodermi beslemek ve kanın mikrosirkülasyonunu aktive etmek için kolayca epidermi geçer. Böylece, yeni hücre oluşumunu hızlandırmış olur.
Proteolitik enzimleri sayesinde, Aloe vera gözenekleri tıkayan ve cildi oksijensiz bırakan ölü hücreleri ortadan kaldırır. Ardından, barındırdığı pek çok besleyici unsur sayesinde yeni hücrelerin oluşumunu teşvik eder.
 
Aloe Vere cildi korur: Cildin normal pH değeri biraz asidiktir, ve ki bu durum kendisine karşı savaşan mikroorganizma çeşitlerine karşı koymasını sağlar. Aloe Vera cildin pHıyla olan dengeyi, çok benzer olan kendi pH’ı aracılığıyla korur. Mono ve polisakarid ve amino asit içeriğine dayalı olarak aynı zamanda güçlü bir astrenjendir. Aloenin içinde yer alan polisakaridler yaşlılıkla savaşabilme gücünü açıklayabilir. Epidermi güçlendirerek, cilt gençleşir ve deri böylece harici saldırılardan daha iyi korunmuş olur.
 
 
İçindekiler/Ingredients: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice*, Xanthan gum, Benzyl alcohol**, Dehydroacetic Acid**, Benzoic Acid**, Sorbic Acid**.
*Organik içerik/Organic ingredient
** Cosmos Organic onaylı koruyucu / Cosmos Organic approved preservative.
Toplam içeriğin % 99,8’i doğal kaynaklıdır, %99’u organik tarım ile elde edilmiştir. 
99,8 % of the total ingredients are from natural origin, 99 % of the total ingredients are from organic farming.
 
❌ ❎ İÇERMEZ ❎ ❌
SÜLFAT, PEG, TEA, MEA, DEA, PARABEN, GDO, PETROL YAĞLARI PARFÜM, SİLİKON, BOYARMADDE PROPİLEN GLİKOL, VAZELİN FENOKSİETANOL, PETROLATUM PETROLEUM JELLY, PARAFİN LİKİD PARAFİN, MİNERAL YAĞ İMİDAZOLİDİNYL ÜRE, TRICLOSAN DİAZOLİDİNYL ÜRE, TALK PUDRASI ISOPROPYL PALMİTATE, MYRISTATE FORMALDEHİD, AMODIMETHICONE CYCLOPENTASILOXANE, DİOKSİN ETİLEN OKSİT, ETİLEN GLİKOL NANO PARTİKÜLLER................vb.

 

BENZER ÜRÜNLER