• Yeni

Arifoğlu Anti-Aging Yüz Serumu 30ml (Organik Sertifikalı)

95,00 ₺
Vergi dahil
  • Güvenli Ödeme Sistemi Güvenli Ödeme Sistemi
  • Sürat Kargo İle Güvenli Kargo Sürat Kargo İle Güvenli Kargo
  • Memnun kalmazsanız iade şansı Memnun kalmazsanız iade şansı

Yaşlanma Karşıtı Henüz başlangıç aşamasındaki kırışıklıkları “doğal ve sağlıklı bir yolla” önlemede etkilidir. Cildinizin özündeki ışıltıyı ortaya çıkarır, gençlik enerjinizi yansıtmanıza yardım eder. Aktif Bileşenleri Günlük, Mür, Argan Yağı, Selvi, Zerdeçal, Kabe Samanı, Lavanta, Misket Limonu, Nar çekirdeği, Hindistan Cevizi, E Vitamini, Siyah Frenk üzümü, Papatya Etki Mekanizması Günlük ve Mür kırışıklıklarla savaşta en etkili bitkilerdendir. Argan cildin elastik yapısını destekler. Selvi kılcal damarları güçlendirir. Zerdeçal etkili bir arındırıcı görevi görür. Kabe Samanı tropikal adalardan gelen bu değerli saman, cilt için pek çok özel fayda içerir. Lavanta etkili bir tonik ve nemlendiricidir. Misket Limonu kılcal damarları güçlendirir, aktive eder. Nar Çekirdeği etkili bir antioksidandır. Hindistan Cevizi cildin faydalı asitlerden faydalanmasını kolaylaştırır. E Vitamini anti aging etkilidir. Siyah Frenk Üzümü yüksek oranda cilt dostu GLA içerir. Papatya yatıştırıcı etkiye sahiptir. Nasıl Kullanılır? Dekolte bölgesi ve yüz dâhil olan bölgeye uygulanır. Anti Aging Krem veya Kırışıklık Karşıtı Krem uygulaması öncesi kullanılması etkisini artırır.

Firma: Arifoğlu, Tarihi Mısır Çarşısı'nda 75 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar’daki merkez tesislerinde sürdürmektedir. Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de ve Dünya'da yüzlerce satış noktasındaki Arifoğlu ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. 1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz; İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY Belgelerine Sahiptir.

Belirli Referanslar

İlgili Ürünler

(Aynı kategoride 16 ürün var)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password